شرکت مانا تجارت سروش در سال 1387 در اصفهان با هدف توسعه صنایع کشور راه اندازی گردید . پس از نیاز سنجی در صنایع و تجارب کسب شده توسط موسسین ، تعمیر و بازسازی گیربکسهای صنعتی ، نصب تجهیزات و قطعات صنعتی و مونتاژ و دمونتاژ و تعمیر و بازسازی تجهیزات خطوط تولید در برنامه کاری قرار گرفت.

نمونه ای از فعالیتهای این شرکت در صفحه نخست اشاره شده است.

هیتر القایی Induction Heater

پس از چند سال مشارکت در تعمیر و نگهداری خطوط تولید و تعمیر و بازسازی قطعات و تجهیزات حساس همانند فولاد مبارکه و با توجه به کمبود دانش فنی استفاده از هیتر های القایی بر آن شدیم تا استفاده از این دستگاه را بیشتر در برنامه قرار دهیم و طراحی ، محاسبات و ساخت و تولید انواع گرمکن القایی را دنبال نماییم که با تلاش و کوشش پرسنل زحمت کش ، توانایی تولید اولین نمونه بومی بدست آمد و با ارایه خدمات مونتاژ و دمونتاژ به صنایع گوناگون توانستیم گامی در جهت خودکفایی کشور عزیزمان ایران برداریم . از دیگر فعالیتهای این شرکت تعمیر و بازسازی و طراحی و ساخت بلبرینگها و رولبرینگهای خاص بنا بر نیاز مشتریان میباشد.

طراحی ساخت و تعمیر انواع بیرینگ Bearings

با توجه به وابستگی همیشگی صنایع به بیرینگ های صنعتی و هزینه های بسیار زیاد تامین و تهیه و زمان بالای دستیابی به برندهای خارجی ، تعمیر و بازسازی بیرینگ امری بود که میتوانست در کاهش هزینه های تولیدی صرفه جویی بوجود بیاورد زیرا تعمیر و بازسازی انواع بلبرینگ و رولبیرینگ علاوه بر کاهش هزینه های تعمیراتی (حدودا تا 50 درصد ) ، زمان دستیابی به بیرینگ ها را نیز کاهش میدهد. چرا که دیگر نیازی به خرید و سفارش بیرینگ های خارجی و معطلی برای رسیدن نمونه های خارجی و پرداخت پیش پیش هزینه نیست ( با در نظر گرفتن شرایط حاضر و پس از آن مدت زمان ترخیص کالا از گمرکات حداقل 6 ماه میباشد و حداقل 3 تا 5 برابر هزینه تعمیرات باید صرف خرید گردد ).

این شرکت با توجه به نیاز مشتریان اقدام به طراحی و تولید بیرینگ های خاص با محدودیتهای وارداتی نموده است.

گیربکسهای سیکلوییدی Cycloid Gearbox

گیربکسهای صنعتی خصوصا گیربکسهای سیکلوئیدی که تقریبا دانش متمرکزی در داخل کشور درباره آنها وجود ندارد همیشه جزو تجهیزات حساس و هزینه بر برای صنایع بوده اند . این شرکت با توجه به شرایط و حساسیتهای این نوع گیربکسها تعمیرات را برای این تجهیزات در نظر گرفت و پس از به دست آوردن منابع و دانش کافی در زمینه گیربکسهای سیکلوییدی اقدام به طراحی و ساخت آنها برای صنایع مختلف نمود.

لازم به یادآوریست که این شرکت با داشتن کادری مجرب و گروهی تخصصی ، خدمات مشاوره در زمینه های فعالیت شرکت و پشتیبانی عالی از خود ارایه میدهد.

ما میتوانیم برای همسایگان خود همانند عراق سوریه افغانستان ترکیه آذربایجان ارمنستان قزاقستان قرقیزستان ترکمنستان و حتی کشورهای عربی جنوب خلیج فارس مثل قطر عمان امارات عربستان و غیره فعالیتهای صنعتی تعریف شده و همچنین گروه های تعمیر و نگهداری خطوط تولید فولاد ، سیمان و نفت و گاز مهیا و اعزام کنیم.