معرفی شرکت مانا تجارت سروش ( دانش بینیان )

5/5 - (1 امتیاز)

اهداف

هدف از راه اندازی این شرکت در مرحله اول کمک به صنایع داخلی و سوق دادن صنایع به سمت بی نیازی از وابستگی خارجی و سپس بوجود آوردن شرایط خود کفایی بوده است. این شرکت با تجربه های بسیار پرسنل خود و کسب دانش روز دنیا و تلاش برای به روز بودن در زمینه های تکنولوژیکی و سعی در بومی سازی برخی از علوم و حتی داخلی سازی دانش و تکنولوژی بکار گرفته شده در صنایع سعی در برداشتن گامی در جهت خودکفایی و تولید دانش داخلی نموده است.

فعالیتهای پروژه ای

از فعالیتهای شرکت فنی مهندسی مانا تجارت سروش ، تعمیر تجهیزات خطوط تولید ، بررسی تکنیکی و حرفه ای مدارک و نقشه ها و کنترل موقعیت و جایگاه تجهیزات و قطعات ، تهیه دستورالعملهای اجرایی و برنامه های زمانبندی و برنامه های ایمنی فنی و محاسبه ، طراحی و ساخت تجهیزات خاص و ابزارآلات مخصوص همانند هیتر های القایی برای سهولت کار و کاهش زمان انجام و تعامل بهتر با کارفرمایان محترم صورت میپذیرد.

سرویس ، تعمیر و بازسازی تجهیزات خاص در خارج از خطوط و در مکان کارگاه این شرکت با بررسی و بازرسی های اولیه و تهیه دستورالعملهای اجرایی تعمیراتی و کنترلی صورت میپذیرد.

نمونه های کار

از دیگر فعالیتهای این شرکت خرید ، فروش ، سفارش ، تامین ، ساخت و تولید ، سرویس ، تعمیر و بازسازی ، بازرسی و کنترل و تهیه گزارش خرابی برای قطعات خاص از قبیل بیرینگها و گیربکسهای صنعتی و سیکلوییدی و در صورت نیاز به المان و یا قطعات خاص در این تجهیزات ، طراحی و ساخت ، خرید و سفارش و تامین آن قطعات بصورت مهندسی معکوس و تهیه روشهای مهندسی ، دستورالعملها و فرآیندهای تولیدی میباشد.

زنجیرهای صنعتی برای حمل مواد و یا انتقال قدرت در ابعاد مختلف ، قابلیت طراحی و تولید و ساخت را در این مجموعه به روشهای نوین مهندسی و با استفاده از دانش روز دارد.

خدمات دیگر

از خدمات دیگر مشاوره در زمینه انتخاب انواع روانکار ( روغن و گیریس ) ، خرید انواع بیرینگ ( اصالت سنجی ) ، تغییر طرح و بهینه سازی طراحی و اصلاح نقشه ها و مدارک ، تنظیمات اولیه برای بیرینگ ها دنده ها ، روشهای مونتاژ و دمونتاژ قطعات خاص خطوط تولید ، مشاوره در طراحی روشهای تعمیرات خطوط و برنامه ریزی نگهداری خطوط تولید و تجهیزات خاص میباشد.

مشاوره

انجام خدمات مشاوره ای در زمینه خرید ، سفارش ، تامین ، اصالت سنجی ، طراحی ، ساخت و تولید قطعات و نگهداری آنها و انجام هرگونه فعالیت در قالب تعمیر و نگهداری خطوط تولید و تجهیزات و تعویض قطعات حساس و خاص نیز از جمله وضایف این شرکت میباشد.

دانش بنیان

این شرکت در حال حاظر دارای گواهینامه دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت و تولید و تعمیر و بازسازی انواع اسلوبیرینگ میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *