پروژه ها

انجام پروژه های تعمیراتی و نصب و راه اندازی در سابقه فعالیتهای این شرکت میباشد. طراحی ، نصب ، راه اندازی تجهیزات و ماشین آلات مکانیکی در خطوط تولید ، تعمیرات و نگهداری خطوط تولید ، تعویض و تعمیر اضطراری تجهیزات و ماشین آلات ، و طراحی و تولید و فروش ابزار و لوازم مونتاژ و دمونتاژ برای تجهیزات خاص از عملکردهای قبلی و حاضر این شرکت میباشد. شرکت مانا تجارت سروش در راستای کاهش هزینه های تعمیراتی جاری و برنامه ریزی برای کاهش هزینه های تعمیراتی بلند مدت برنامه ریزی های عملیاتی و مطابق استانداردهای کارخانه جات انجام میدهد تا به این روش افزایش کارایی و راندمان را در آن مجموعه ها سبب گردد.و همچنین در راستای خدمت رسانی بهتر به مجموعه های صنعتی طراحی و تولید ماشین آلات شستشوی صنعتی و ابزاری همانند هیتر القایی و تعمیر و تولید بیرینگهای خاص را به عنوان پشتیبانی تولید و کمک به انجام بهتر و با کیفیت تر تعمیرات در برنامه کاری خود دارد.

پروژه ها

 1. تعمیر و نگهداری خطوط نهایی نورد سرد فولاد مبارکه 1388
 2. همکاری در ریومپ ماشین 2 ریخته گری فولاد مبارکه 1388
 3. همکاری در ریومپ نورد 2 قفسه ای نورد سرد 1389
 4. همکاری در پروژه تعمیرات اساسی چم فولاد مبارکه ( تعمیرات نواحی مختلف از جمله گندله سازی 05 و احیا مستقیم 06 و ریخته گری 08) 1390 تا 1392
 5. همکاری در تعمیرات اساسی نواحی فولاد سبا 1391
 6. تعمیرات باز مکانیکی فولاد مبارکه ( ساخت ، کنترل و تغییر طرح و نصب مطابق سفارش) 1394
 7. تعمیر چندین گیربکس سیکلوییدی
 8. تعمیر و بازسازی انواع بیرینگ ، اسلوبیرینگ ، بیرینگ های نوردی و …
 9. خدمات مونتاژ دمونتاژ قطعات با پرس انطباقی انواع رینگها و چرخها و بیرینگها و کوپلینگها ( طراحی و ساخت ابزار مخصوص مونتاژ و دمونتاژ از هیتر های القایی گرفته تا پولی کش های مخصوص )
 10. طراحی و ساخت و تولید قطعات و تجهیزات خص با حساسیت بالاو دقیق
 11. همکاری با ارگانهای خاص ( طراحی ، ساخت و نصب قطعات و تجهیزات)