خرید و فروش انواع ربات صنعتی

ربات ها

لطفا امتیاز دهید post

روباتها

خرید و فروش انواع ربات های صنعتی و نیمه صنعتی و تجهیزات و قطعات شامل قطعات الکترونیک ، موتورها Servo drive ، گیربکسها ( سیکلوئید Cycloid Gearbox و … ) و تامین و تعمیر و بازسازی و ارایه مشاوره و مناسب سازی و بهینه سازی انواع روبات های صنعتی برای کاربری های جابجایی ، جایگزاری ، مونتاژ ، کنترل کننده ابعادی ، رنگ پاشی ، پالت گزاری ، جوشکاری ( انواع قوسی و مقاومتی و نقطه ای و لیزر و co2) ، پیکر تراش ( ساخت مجسمه های انسانی و حیوانی و انواع اشکال هندسی ) ، سنگ زنی ، ماشین کاری ، برشکاری ( پلاسما و واتر جت ) قطعات تراش ، خط تولید ، پرسکاری و …. در شرکت مانا تجارت سروش با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه به بهترین نحو و کوتاهترین زمان صورت میگیرد.

انواع رباتها

ربات ها در صنایع گوناگون از قبیل خودرو سازی ، خطوط تولید کارخانه جات ، بسته بندی ، پرسها ، تولید مصنوعات چوبی و سنگی ( مانند مجسمه و تمثال ) و خطوط رنگ انتقال مواد ، جابجایی قطعات ، تولید شیشه و سرامیک و … کاربرد دارند. که میتوان دسته بندی آنها را بر اساس شکل و ساختار به شرح زیر انجام داد :

بازویی که دارای چند بازو با قیدهای مشخص میباشد و میتواند حرکتی 360 درجه ای داشته باشد.

استوانه ای ( جکی ) که در این نمونه بازو حول یک استوانه یا ستون حرکت چرخشی دارد.

اسکارا نوع دیگر میباشد که حرکت دایره ای چند بازوی متصل به هم حول یک محور عمودی است.

کارتزین یا همان CNC میباشد که حرکت انواع دستگاههای سی ان سی را انجام میدهد.

دلتا نمونه جدید و پرکاربردی است که همانند عنکبوت یا Spider میباشد و با سرعت قابل توجهی که به خاطر نوع ساختار خود دارد خصوصا در زمینه جداسازی قطعات و مرتب سازی در صنایع ریز و درشت و بسته بندی کاربرد فراوان دارد.

برندهای روبات

از جمله برندهای معروف روبات Robot میتوان به برند های سوئیسی مثل ABB , Staubli و ژاپنی مثل Yaskawa , Mitsubishi , Orman odept , Fanuc Kawasaki , Panasonic , Denso , Nachi fujikoshi , Yamaha و آلمانی B+M , Kuka , Durr , Schunk و آمریکایی Epson , IGM , Rethink و ایتالیا Comau و سایر کشورها مثل Hyundai , Reis , Cloos , SEF , …. میتوان نام برد که هر کدام در نمونه از انواع و یا خدمات و تجهیزات کمکی و یا قطعات سرآمد هستند.

نصب و راه اندازی ربات

شرکت فنی و مهندسی مانا تجارت سروش با پشتیبانی بهترین و مجربترین پرسنل در زمینه راه اندازی و نصب روباتهای جدید و یا رباتهای دست دوم و مستعمل و کارکرده ، و به همت واحد بازرگانی شرکت ، تامین اقلام مورد نیاز و کمبودهای لوازم و تجهیزات ، فرآیند نصب و راه اندازی این روباتها را بر عهده دارد ، لذا در این زمینه همچنان دست یاری به سمت کارشناسان مجرب و کارآزموده و کاربلد در زمینه های مکانیک ، برق و اتوماسیون و برنامه نویسی دراز کرده و خواهان همکاری میباشد.

تامین لوازم و قطعات روبات

با توجه به روابط موجود با کارشناسان مختلف در زمینه روبات در ایران و سایر کشورها تامین قطعات و لوازم روباتها یکی از خدمات این شرکت میباشد .

تعمیر و بازسازی

با توجه به تجربه ساخت و نصب کلیه قطعات ربات در این مجموعه ، توانایی تعمیر و بازسازی و اورهال کلی و جزیی کلیه قطعات و تجهیزات اعم از مکانیکال ( شامل گیربکس و بازوها و تجهیزات جانبی) و برقی و ابزار دقیق ( شامل سروو موتورها و کنترلر و Plc ) وجود دارد . همکاری با شرکتهای بزرگ دارنده ربات در خطوط تولید صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو و کاشی و تجهیزات جانبی خودرو و … از دیگر افتخارات این شرکت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *