ماشین شستشو صنعتی-Industrial washing machine

لطفا امتیاز دهید post

ماشین شستشو Washing Machines

ماشینهای شستشو برای زدودن و پاک کردن انواع آلودگی و چربیها و روغن و گیریسها و حتی براده و خورده های فلزات و یا مواد متشکله معلق قطعات صنعتی در قطعاتی از جمله بیرینگها ، چوکها و هوزینگها و قطعات خطوط نوردی بدلیل آلودگی زیاد و قطعات خودرویی و فلزات مانند فولاد و فلزات رنگی مثل آلومینیوم و برنج و .. بکار گرفته می شوند. شرکت فنی مهندسی مانا تجارت سروش انجام مشاوره و طراحی ، ساخت و تولید ماشینهای شستشو را در برنامه های خدماتی خود دارد.

روشهای شستشو

انواع روشهای شستشو عبارت اند از شستشو با آب ، آب گرم ، آب و مواد شوینده و مواد نفتی ، شستشو به روش آلتراسونیک و ….

در روشهای معمول جهت پاک کردن قطعات کارکرده ، از آب گرم به همراه مواد شوینده استفاده میگردد که مخزنی جهت تولید و نگهداری آب گرم و جدا سازی (separator) مواد نفتی مثل گیریس و نفت و چربیها تعبیه شده است. در این نوع ماشینهای شستشو که بیشترین کاربرد را دارند و تقریبا برای تمامی قطعات از جمله قطعات مستمعل جهت پاک کردن آلودگیهای کهنه و چربیها و روغن و گیریسها ، قطعات تازه تولید شده مانند قطعات خودرو و یا قطعات فولادی و آلومینیومی خودرو و قطعات تراشکاری شده جهت زدودن براده های تراشکاری و چربی زدایی و تمیز کاری انواع بیرینگ های صنعتی جهت سرویس و مشاهده خرابی های آنها بکار برده میشوند. اندازه قطعات در این روش عموما بزرگ است .

انواع ماشین شستشو
ماشینهای شستشوی صنعتی قطعات مانا تجارت سروش

در تعمیرات و حتی ساخت قطعات حساس و خاص مانند بیرینگ های صنعتی و تولید تجهیزات و قطعات کاربرد ماشین شستشو مورد نیاز است.

در روش دیگر که بیشتر برای قطعات حساس و کوچکتر بکار گرفته میشود، از تکنولوژی آلتراسونیک که به عنوان تولید کننده فرکانس بالا برای جدا کردن آلودگیها و چربیهاست استفاده میشود . این کار باعث میشود تا با تولید فرکانس بالا در آب و اصابت آنها به اتمهای چربی از سطح قطعات فلزی جدا گردند.

جداساز ( Separator )

یکی از مهمترین بخشهای هر ماشین شستشو ، قسمت جداسازی آلودگی و چربی از آب میباشد. اینکار باعث میگردد که میزان آب مصرفی دستگاه بسیار کاهش پیدا کند. در این مرحله آلودگیها که در آب حل شده بوده و در مخزن بر روی آب جمع میگردند ، بوسیله جداساز به مخزن جداگانه ای انتقال یافته و خارج میگردد.

در صورت عدم استفاده از این روش ، مجبور به استفاده از مواد نفتی برای پاک کردن آلودگیها میگردند که آن باعث آلودگی بسیار زیاد محیط زیست میشود. چراکه با استفاده از مواد نفتی سریعا اشباع شده و باید جایگزین گردند.

ماشین های شستشوی این شرکت بنا به تقاضای مشتری و بنا به نیاز قطعات طراحی و تولید میگردند. برای قطعات سنگین و بزرگ از جمله چوکهای نوردی و بیرینگ های بزرگ ماشین های بزرگ و قطعات کوچک از جمله قطعات ساخته شده آلومینیومی و فولادی و قطعات خودرویی و بیرینگ های کوچک و قطعات ساخته شده و یا تعمیر شده ماشین های کوچک طراحی و ساخت میشوند. کلیه ماشینهای شستشوی این شرکت دارای قابلیت برنامه ریزی شستشو برای حالتهای مختلف میباشند.که شامل زمان و مدل شستشو و آبکشی و خشک کنندگی میباشد.

جهت ارایه نظرات و درخواست و سفارش خرید و اخذ اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق فیلد زیر ارتباط برقرار نمایید.

به هر حال بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی از مشاوره های این شرکت بهره ببرید.

معیارهای انتخاب ماشین شستشو

کاربرد ماشین شستشو برای قطعات صنعتی ماشینکاری شده بیرینگها و..

1 thought on “ماشین شستشو صنعتی-Industrial washing machine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *