لطفا امتیاز دهید page

شرکت مانا تجارت سروش در زمنیه طراحی ، ساخت ، تولید ، خرید ، فروش ، سفارش و تعمیرات انواع بیرینگ از جمله بیرینگ های بالبیرینگ ، سیلندریکال ، مخروطی ، رولر بیرینگ ، بیرینگ اسفریکال و همچنین اسلیو بیرینگ خدمات مشاوره ای پستیبانی و همفکری ، طراحی مجدد ، عیب یابی و تغییر طرح ارایه میدهد.

یکی دیگر از زمینه های مشاوره ای تعمیر و بازسازی و طراحی و تولید و ساخت هیتر های القایی برای مونتاژ و دمونتاژ انواع رینگ ، کوپلینگ ، چرخدنده ، دنده ، چرخزنجیر ، بیرینگ ، شافت با انطباقات پرسی میباشد.

پروژه ها

انجام پروژه های تعویض رینگها ، کوپلینگها ، چرخدنده ها و سایر اقلام بوسیله هیتر های القایی و سایر تجهیزات به عنوان خدمات و کمک به صنایع و کارخانه جات از جمله برنامه های همیشگی این شرکت است.

رضایتمندی مشتریان

یکی از روشهای رضایتمندی مشتریان ارایه خدمات پشتیبانی میباشد. از جمله مشتریان راضی این شرکت فولادی ها ، معدنی ها و… میباشند.

این شرکت در راستای ایجاد مشتریان راضی اقدام به ایجاد سیستم پیگیری و رهگیری رضایت مشتریان نموده است . که پس از انجام فرآیندهای اجرایی و ارایه خدمات به مشتریان با برقراری ارتباط مستمر با آنها و پیگیری از کیفیت همیشگی خود اطلاع کسب مینماید.

این امر سبب افزایش رضایت مشتریان ما گردیده و خواهد بود.